УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ № 546/2012 О награждении государственными наградами Украины

За досягнення високих спортивних результатів на XIV літніх Паралімпійських іграх у Лондоні, виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПОНОМАРЬОВА Дениса Валерійовича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
ТРУШЕВА Віталія Євгенійовича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
ШЕВЧИКА Анатолія Васильовича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БОТУРЧУК Оксану Олександрівну – срібну та бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ВЕРАКСУ Максима Олександровича – триразового чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання
ВИНОГРАДЦЯ Дмитра Миколайовича – дворазового срібного призера та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання
ДЕВЛИША Олександра Васильовича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
ЄЛІСАВЕТСЬКУ Ганну Вікторівну – срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання
ЗУБКОВСЬКУ Оксану Володимирівну – чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ЛІЩИНСЬКОГО Василя Вікторовича – срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ПАВЛИКА Романа Степановича – дворазового чемпіона та дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
СИМАШКА Костянтина Миколайовича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
ФЕДИНУ Олексія Михайловича – чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання
ШКВАРЛА Івана Володимировича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БОГОДАЙКА Євгенія Віталійовича – дворазового чемпіона та дворазового срібного призера Паралімпійських ігор з плавання
БОЙКА Геннадія Романовича – чемпіона Паралімпійських ігор з плавання
ГЕТУНА Олексія Миколайовича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
ГОЛІВЦЯ Андрія Миколайовича – чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ГОЛОВКА Олександра Миколайовича – бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання
ДАЦКА Антона Володимировича – срібного призера Паралімпійських ігор з фехтування на візках
ДЕМЕНТЬЄВА Єгора Вікторовича – дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з велосипедного спорту
ДОЦЕНКА Івана Івановича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
ЗАЛЕВСЬКОГО Дмитра Олеговича – чемпіона Паралімпійських ігор з плавання
ЗІНОВ’ЄВА Євгена Вікторовича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
КАТИШЕВА Руслана Васильовича – чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
КЛІППЕРТА Сергія Вікторовича – дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання
КОВАЛЬЧУКА Василя Володимировича – чемпіона Паралімпійських ігор зі стрільби кульової
КОЗЛОВА Володимира Олександровича – бронзового призера Паралімпійських ігор з веслування академічного
КОСІНОВА Олександра Івановича – чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо
ЛИСЕНКО Аллу Михайлівну – чемпіонку Паралімпійських ігор з веслування академічного
МОРОЗОВУ Катерину Борисівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з веслування академічного
МУСТАФАЄВА Ескендера Аметовича – чемпіона Паралімпійських ігор з плавання
ПАШКОВА Олексія Сергійовича – срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ПОМАЗАН Марію Олександрівну – чемпіонку та срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ПОПОВА Михайла Олександровича – бронзового призера Паралімпійських ігор з тенісу настільного
ПРОЛОГАЄВУ Наталію Володимирівну – триразову чемпіонку та срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання
СОБОЛЯ Дениса Сергійовича – бронзового призера Паралімпійських ігор з веслування академічного
СОЛОВ’Я Дмитра Сергійовича – чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо
СТЕЛЬМАХА Андрія Олеговича – бронзового призера Паралімпійських ігор з веслування академічного
ХОРАВУ Давида Елгуджаєвича – чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо
ХРУЛЬ Оксану Сергіївну – чемпіонку та срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання
ЦАРУКА Юрія Григоровича – дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ЮРЧЕНКО Христину Іллівну – чемпіонку Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

СМИРНОВА Віктора Сергійовича – чемпіона, срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

МАЩЕНКА Олександра Сергійовича – дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання
ЧУФАРОВА Данила Володимировича – срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

АНТОНЮКА Володимира Петровича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу
КАЛИНУ Андрія Яковича – чемпіона та срібного призера Паралімпійських ігор з плавання
КОСЕНКА Ігоря Володимировича – срібного призера Паралімпійських ігор з футболу

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

СОЛОВЙОВУ Лідію Валентинівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з пауерліфтингу

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

КРАВЧЕНКО Вікторію Анатоліївну – срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
МАТЛО Ярину Сергіївну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання
СІНЧУК Ларису Павлівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
СОЦЬКУ Ірину Сергіївну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання
СТРИЖАК Інну Вікторівну – срібну призерку та дворазову бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БЕРЕЖНУ Яну Юріївну – срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання
БРІК Валентину Миколаївну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
ГАЛІНСЬКУ Юлію Миколаївну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з дзюдо
ІСТОМІНУ Катерину Олегівну – срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання
КЛИМЕНКО Юлію Вікторівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з тенісу настільного
КЛОЧКОВУ Ларису Петрівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
КУДЕЛЮ Світлану Віталіївну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
КУЗНЕЦОВУ Галину Володимирівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
МАНАНКОВУ Олену Вадимівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
МИСНИК Анастасію Миколаївну – срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
НІКОЛАЙЧИК Наталію Миколаївну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з дзюдо
ОСЕТИНСЬКУ Інну Іванівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
ПАЛЯН Ані Гагіківну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання
ПОНОМАРЕНКО Ларису Олександрівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
ПРИВАЛИХІНУ Маргариту Володимирівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
ПУХАЄВУ Олену Романівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з веслування академічного
САВЦОВУ Вікторію Володимирівну – чемпіонку Паралімпійських ігор з плавання
САФОНОВУ Вікторію Миколаївну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з тенісу настільного
СВІДЕРСЬКУ Ольгу Михайлівну – дворазову срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання
ХОДЗИНСЬКУ Антоніну Володимирівну – срібну призерку Паралімпійських ігор з тенісу настільного
ЧУРКІНУ Анжеліку Леонардівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
ШАТИЛО Ольгу Леонідівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи
ЮДІНУ Ілону Вікторівну – бронзову призерку Паралімпійських ігор з волейболу сидячи

Присвоїти почесне звання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ДУТКУ Тарасу Романовичу – срібному призерові Паралімпійських ігор з футболу

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на XIV літніх Паралімпійських іграх у Лондоні:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

СУШКЕВИЧА Валерія Михайловича – президента Національного комітету спорту інвалідів України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ОВЧАРЕНКА Сергія Валентиновича – головного тренера штатної збірної команди України з футболу, особистого тренера срібних призерів Паралімпійських ігор з футболу Володимира Антонюка, Івана Доценка, Тараса Дутка, Євгена Зінов’єва, Дениса Пономарьова, Костянтина Симашка, Івана Шкварла
ТИМОФЕЄВА Юрія Васильовича – старшого тренера штатної збірної команди України з футболу, особистого тренера срібних призерів Паралімпійських ігор з футболу Олексія Гетуна, Анатолія Шевчика

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

КАЗНАЧЕЄВА Андрія Вікторовича – головного тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіонів та призерів Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Залевського, Андрія Калини, Ірини Соцької

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ВДОВИЧЕНКА Геннадія Анатолійовича – головного тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера срібної призерки Паралімпійських ігор з плавання Ганни Єлісаветської
ГОРБАЧЕНКА Юрія Семеновича – старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Зубковської
ПРОСКУРУ Івана Петровича – особистого тренера чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання Олексія Федини

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БАВШИНА Олександра Миколайовича – тренера штатної збірної команди України з дзюдо
БОНДАРЕНКА Юрія Романовича – старшого тренера штатної збірної команди України з веслування академічного
КАСПАРОВА Олександра Аванесовича – головного тренера штатної збірної команди України з тенісу настільного, особистого тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з тенісу настільного Вікторії Сафонової
КЕКЕ Василя Григоровича – тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера триразового чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Веракси
РОМАНКЕВИЧА Михайла Яковича – старшого тренера штатної збірної команди України з дзюдо, особистого тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з дзюдо Давида Хорави, Олександра Косінова, бронзових призерок Паралімпійських ігор з дзюдо Юлії Галінської, Наталії Ніколайчик
СУРКОВА Олега Анатолійовича – тренера-лікаря штатної збірної команди України
ТИМОШЕНКА Віктора Гавриловича – головного тренера штатної збірної команди України з волейболу сидячи, особистого тренера бронзових призерок Паралімпійських ігор з волейболу сидячи Лариси Клочкової, Галини Кузнецової, Олени Мананкової, Лариси Пономаренко, Маргарити Привалихіної, Анжеліки Чуркіної, Ілони Юдіної
ЯКУБОВСЬКОГО Олександра Степановича – тренера-викладача з легкої атлетики Львівської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, особистого тренера дворазового чемпіона та дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Романа Павлика

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

КАЗНАЧЕЄВУ Світлану Михайлівну – старшого тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіонів та призерів Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Залевського, Віктора Смирнова, Олександра Мащенка

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ЖИЛЬЦОВУ Любов Василівну – виконуючу обов’язки начальника навчально-спортивного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ЗАЙЦЕВУ Олену Андріївну – начальника Дніпропетровського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», шефа місії на XIV літніх Паралімпійських іграх
МАКСИМОВУ Олену Миколаївну – тренера-лікаря штатної збірної команди України
ОРЛОВУ Тетяну Георгіївну – особистого тренера чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Руслана Катишева

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АЛФЬОРОВА Олександра Анатолійовича – головного тренера штатної збірної команди України з пауерліфтингу, тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з пауерліфтингу Лідії Соловйової
ВАНГЕЛЬЄВА Віктора Олександровича – особистого тренера срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання Данила Чуфарова
ВЕРЕЩАКУ Олександра Юрійовича – начальника Полтавського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ГАШИБАЯЗОВА Вячеслава Мелітоновича – начальника Одеського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ГОРЯЩЕНКА Юрія Володимировича – начальника Черкаського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ДІДОВЦЯ Юрія Вячеславовича – тренера-лікаря штатної збірної команди України
ЖИЛЬЦОВА Олексія Юрійовича – тренера-адміністратора штатної збірної команди України
ЗАЙДУ Івана Васильовича – тренера-масажиста штатної збірної команди України
КУЧЕРА Віктора Олександровича – начальника Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ЛЕСКОВСЬКУ Марину Сергіївну – особистого тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з плавання Ані Палян
ЛИСА Віктора Мілентійовича – старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Василя Ліщинського
ЛІТУЧУ Надію Вікторівну – тренера-адміністратора штатної збірної команди України
МАГРІЛОВА Вадима Зіновійовича – начальника Львівського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
МАЩЕНКА Євгена Владиславовича – начальника Севастопольського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ОВЧАРЕНКА Миколу Миколайовича – начальника Харківського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ОЛІЙНИК Вікторію Миколаївну – тренера-масажиста штатної збірної команди України
ОСИПОВУ Аллу Анатоліївну – особистого тренера бронзової призерки Паралімпійських ігор з тенісу настільного Юлії Клименко
СИТНІКОВУ Яну Миколаївну – особистого тренера срібної призерки Паралімпійських ігор з плавання Катерини Істоміної
СОКОЛОВСЬКОГО Олега Миколайовича – старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера срібної призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Анастасії Мисник
УДАЛОВА Олега Геннадійовича – особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Вікторії Савцової
ЧЕРНІКОВУ Оксану Вікторівну – начальника Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ЯНОВСЬКОГО Геннадія Едуардовича – головного тренера штатної збірної команди України з фехтування на візках

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АЛФЬОРОВІЙ Ганні Юріївні – тренерові-лікарю штатної збірної команди України
РОЗУМІЙ Наталії Михайлівні – тренерові-лікарю штатної збірної команди України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БАЛАЯНУ Карену Аміковичу – особистому тренерові чемпіона Паралімпійських ігор з дзюдо Дмитра Солов’я
БОЙКО Галині Миколаївні – тренерові штатної збірної команди України з плавання, особистому тренеру чемпіонки та призерів Паралімпійських ігор з плавання Оксани Хруль і Дмитра Виноградця
ВИНОГРАДОВІЙ Ірині Ігорівні – старшому тренерові штатної збірної команди України зі стрільби кульової
ВОРОНЦОВІЙ Оксані Володимирівні – тренерові штатної збірної команди України з плавання, особистому тренеру триразової чемпіонки та призерів Паралімпійських ігор з плавання Наталії Прологаєвої, Яни Бережної, Олександра Головка
ГУСЕВУ Юрію Олексійовичу – тренерові штатної збірної команди України з тенісу настільного
ДЕМЕНТЬЄВУ Віктору Петровичу – тренерові штатної збірної команди України з велосипедного спорту, особистому тренеру дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з велосипедного спорту Єгора Дементьєва
ЕДІШЕРАШВІЛІ Тамарі Володимирівні – головному тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистому тренеру чемпіонки та призерів Паралімпійських ігор з легкої атлетики Марії Помазан та Олексія Пашкова
КАЛАЙДІ Сергію Олексійовичу – особистому тренерові дворазового чемпіона та дворазового срібного призера Паралімпійських ігор з плавання Євгенія Богодайка
КИСЕЛЬОВУ Олександру Павловичу – особистому тренерові чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики Андрія Голівця
КОЛЕСНІКОВІЙ Світлані Миколаївні – особистому тренерові срібного призера Паралімпійських ігор з фехтування на візках Антона Дацка
КОЛЯДЕНКУ Анатолію Леонідовичу – особистому тренерові чемпіона Паралімпійських ігор зі стрільби кульової Василя Ковальчука
КОРОБЧУКУ Василю Павловичу – першому тренерові срібного призера Паралімпійських ігор з футболу Олександра Девлиша
КУЗНІЦОВІЙ Олені Анатоліївні – особистому тренерові дворазової срібної призерки Паралімпійських ігор з плавання Ольги Свідерської
МАКСИМОВУ Руслану Юрійовичу – тренерові штатної збірної команди України з веслування академічного, особистому тренеру чемпіонки та бронзових призерів Паралімпійських ігор з веслування академічного Алли Лисенко, Катерини Морозової, Олени Пухаєвої, Володимира Козлова, Дениса Соболя, Андрія Стельмаха
МАЛОЙВАНУ Ярославу Володимировичу – тренерові штатної збірної команди України з волейболу сидячи, особистому тренеру бронзових призерок Паралімпійських ігор з волейболу сидячи Валентини Брік, Лариси Клочкової, Галини Кузнецової, Олени Мананкової, Лариси Пономаренко, Маргарити Привалихіної, Лариси Сінчук, Анжеліки Чуркіної, Ілони Юдіної
МАЩЕНКО Ірині Павлівні – тренерові-викладачу з плавання Севастопольського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», особистому тренеру чемпіона Паралімпійських ігор з плавання Ескендера Мустафаєва
ПИРОГУ Анатолію Івановичу – собистому тренерові чемпіонів Паралімпійських ігор з дзюдо Давида Хорави, Олександра Косінова
РАДЧЕНКУ Роману Олександровичу – особистому тренерові дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з велосипедного спорту Єгора Дементьєва
СКУГАРЕВІЙ Оксані Анатоліївні – начальнику Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», заступнику шефа місії на XIV літніх Паралімпійських іграх
СЛЮСАР Ірині Дмитрівні – тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики, тренеру срібної призерки та дворазової бронзової призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Інни Стрижак.

                                                                                 Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

                                                                                                                                17 вересня 2012 року

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


пять + 1 =

Архив записей
Октябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Свежие комментарии

Уважаемые посетители убедительная просьба
– при использовании материалов обязательно ссылаться на сайт.
Так же буду очень благодарен за ваши отзывы. Спасибо!