У паралімпійського призера забирають сім’ю!

9999999Як і багато людей в цій державі – не маю жодних ілюзій стосовно адекватності чиновників. Але історія Дениса Соболя з Полтави виведе з рівноваги будь-кого.

На останній паралімпіаді в Лондоні хлопець завоював для України бронзу в академічній греблі. Тоді наш екіпаж обігнав команду з Китаю. По поверненню в Україну Денисові, який живе на 26-ти квадратних метрах з 9 іншими членами сім’ї, як і годиться, дали орден, грамоту і пообіцяли допомогти з квартирою.

І як часто буває в таких ситуаціях – житло йому так і не дали. З цього приводу 10 квітня 1+1 показав сюжет. І що зробила полтавська влада наступного ж ранку? Ні, не виділила квартиру, не пообіцяла знайти вихід з ситуації, а пригрозила багатодітній матері Дениса прокуратурою і позбавленням батьківських прав. За «неналежні побутові умови».

Денис звернувся до мене через фейсбук. І як справжній чоловік, він лише хоче захистити свою сім’ю від тупоголових чиновників.

Я розраховую, що держава виправить свою помилку стосовно невиконаних обіцянок, а полтавські чиновники, які дозволили собі погрожувати сім’ї паралімпійця, понесуть найсуворішу відповідальність. 

Буду вдячний журналістам, якщо не залишать цю подію без уваги. 

Зі своєї сторони направляю з цього приводу депутатське звернення на прем’єр-міністра і Генпрокуратуру. А якщо державі байдужа доля молодого паралімпійця – готовий спільно з депутатами ВР від Полтавщини допомогти Денисові зі створенням нормальних побутових умов.

https://www.facebook.com/ViktorBaloga

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


два × = 16

Архив записей
Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Свежие комментарии

Уважаемые посетители убедительная просьба
– при использовании материалов обязательно ссылаться на сайт.
Так же буду очень благодарен за ваши отзывы. Спасибо!