УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ № 664/2013 О награждении государственными наградами Украины

sofia2013За досягнення високих спортивних результатів на XХІІ літніх Дефлімпійських іграх у м.Софії, виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БІЛОКОНЯ Олега Валерійовича – дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ВАСИЛЬЄВУ Марію Вікторівну – срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

МАЗУРА Сергія Андрійовича – чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МІНЧЕНКА Сергія Володимировича – чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної та греко-римської

СИТНІКОВУ Валерію Віталіївну – срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ТОВСТУ Анну Ігорівну – багаторазову срібну та дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

 

БЕЛЕНКА Максима Миколайовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

БЕРЕЖНОГО Олександра Леонідовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

БУТЕНКА Віталія Федоровича – срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської

ВАЛОВАНІСА Сергія Сергійовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

ГАФАРОВА Едема Рустема Огли – срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської

КАЛЬНИКА Олександра Анатолійовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

КАМБУРА Андрія Володимировича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КАРАБІБЕРА Федора Івановича – срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КАРНИША Артема Андрійовича – дворазового срібного та дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОСТЕНКА Івана Ігоровича – срібного призера Дефлімпійських ігор з дзюдо

КРАВЧЕНКО Оксану Леонідівну – дворазову срібну призерку Дефлімпійських ігор з дзюдо

КУЗЬМЕНКА Олександра Олександровича – чемпіона Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАКЛАКОВА Володимира Сергійовича – срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з дзюдо

МАКСИМОВА Дмитра Вячеславовича – срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з дзюдо

МОЗИРЕВА Владислава Вячеславовича – чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з дзюдо

НІКОЛАЄНКА Руслана Юрійовича – срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПОГОРЕЛОВУ Марину Геннадіївну – бронзову призерку Дефлімпійських ігор з дзюдо

СЛУШНОГО Антона Сергійовича – дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з дзюдо

ЯЦЕНКО Світлану Миколаївну – срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

 

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

 

БІЛОБЛОЦЬКОГО Олександра Сергійовича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

ВИСОЦЬКОГО Олексія Олеговича – дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

ДЕЙНЕКУ Леоніда Миколайовича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

ДЕМ’ЯНЧУКА Сергія Станіславовича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

ЗАВІРУХУ Ігоря Петровича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

ЗАКЛАДНОГО Геннадія Миколайовича – срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ЗУРГАЛІДЗЕ Андрія Юрійовича – чемпіона та дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

МАЛИШЕВСЬКОГО Сергія Вікторовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської

НАТАЛЬЧУКА Володимира Володимировича – дворазового срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ПОЛТОРАЦЬКОГО Олександра Олександровича – чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ПРОХОРЧУКА Олександра Миколайовича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

ТКАЧЕНКА Андрія Кімовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської

ЦИМОВСЬКОГО Єгора Євгеновича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

 

Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня

 

БАЄВА Сергія Володимировича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БИСТРЕВСЬКОГО Дениса Миколайовича – дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

БІДУ Тетяну Василівну – дворазову чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

БУКІНА Макара Сергійовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ВЕРЕЩАКУ Олександра Олександровича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗАДОРОЖНЮ Крістіну Андріївну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

ЗЕЛЕНСЬКОГО Володимира Григоровича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

КОВАЛЬЧУК Ірину Миколаївну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

КОЛОДІЯ Олександра Ярославовича – чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

КОШКАРОВА Олексія Аскольдовича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

ЛАВСЬКОГО Миколу Івановича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЛАНДІНУ Вікторію Юріївну – срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

НЕВЕНЧЕНКА Дмитра Євгеновича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

НІКІФОРОВА Іллю Олександровича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

НІКУЛІНУ Марину Емірсеїтівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

НОСЕНКА Миколу Миколайовича – дворазового чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ПЛАХОТНІКА Дмитра Валерійовича – срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПРИЧИНУ Родіона Володимировича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ПУЧКОВА Дмитра Сергійовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РОЯ Володимира Миколайовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

САНЬКІНА Олександра Яковича – срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

СЕДОВА Олексія Сергійовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо

СТАРІКОВУ Ларису Григорівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ТАНЧИКА Мирослава Борисовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ТАРАСОВА Сергія Олександровича – чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ТУРАЄВУ Анжелу Рустамівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

УРСУЛЕНКО Наталію Миколаївну – дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ФІЛІМОШКІНУ Римму Миколаївну – бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ФРОЛОВА Сергія Вікторовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ХОДЬКО Юлію Олександрівну – дворазову срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ЧАЛЕНКА Олександра Васильовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ШЕРЕТОВА Дмитра Володимировича – срібного призера Дефлімпійських ігор з дзюдо

ШОСТАК Анну Володимирівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з дзюдо

ЮРЧЕНКО Ірину Олександрівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

ЯРОШЕВСЬКОГО Олексія Анатолійовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

 

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

 

АНТОНЮКА Олега Миколайовича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

БІЛОГО Олексія Леонідовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо

ВАЛЬЧУКА Володимира Миколайовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗАГОРОДНЬОГО Ігоря Валерійовича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

КІЛИКА Івана Івановича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

КОШКАРОВА Антона Аскольдовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

КУЛИКА Миколу Володимировича – дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАРЧЕНКА Ігоря Костянтиновича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

ПУСТОВІТА Віктора Миколайовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РАДЧЕНКА Валерія Дмитровича – чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу

СЕНЬКА Дмитра Володимировича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

СТАТІВКУ Олексія Олександровича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЦАПКАЛЕНКА Миколу Миколайовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

 

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

 

МЕЛЬНИК Яну Олегівну – дворазову чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

 

ШАПОВАЛ Юлію Вікторівну – чемпіонку та дворазову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

 

ЕТЬЄН Тетяну Борисівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

КАСІЦЬКУ Юлію Леонідівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

ЛИТВИНЕНКО Ганну Іванівну – чемпіонку, багаторазову срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

МІРОШНІКОВУ Ірину Олександрівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

ТОПЧІЄВУ Юлію Миколаївну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

 

БРАЖНИКОВУ Нелю Миколаївну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

ГЕРІЙ Олену Василівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

ГУСЄВУ Катерину Борисівну – чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з дзюдо

ДУБЮК Ірину Іванівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЗАБАРУ Світлану Миколаївну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з дзюдо

ЗАГРЕБЕЛЬКО Аліну Олегівну – бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ЗАМОТІНУ Владу Владленівну – бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тхеквондо

КАЛЬЧЕНКО Ольгу Володимирівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

КУЛІНОК Тетяну Вікторівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЛІТВІН Олесю Сергіївну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

МАЖАРУ Інну Вікторівну – чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

МОСКАЛЕЦЬ Юлію Володимирівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

ПОЛІЩУК Катерину Сергіївну – бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

РІДОШ Христину Миронівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

САВЧУК Аліну Олександрівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

САНДУГЕЙ Світлану Василівну – бронзову призерку Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

САНЬКІНУ Наталію Володимирівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

СЄДЄЛЬНІКОВУ Марту Романівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

ТАЙМАЗОВУ Софію Валеріївну – срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ТЕРЕЩЕНКО Аліну Віталіївну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

ТЕРЕЩЕНКО Ірину Іванівну – дворазову срібну та багаторазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ТЕРЕЩУК Олександру Сергіївну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу

УКРАЇНЕЦЬ Вікторію Володимирівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з баскетболу

ФЕДОСЄЄВУ Ганну Володимирівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ЯНЧУК Карину Олегівну – чемпіонку Дефлімпійських ігор з карате

 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

 

БАСАНСЬКОГО Дмитра Едуардовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ДМИТРИЄНКА Олександра Олександровича – срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДРАЧА Сергія Володимировича – срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ЄЗЛОВЕЦЬКУ Наталю Іванівну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

 

ЄРЬОМЕНКА Михайла Сергійовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

КАРУ Олександра Івановича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

КОЧМАРИК Вікторію Миколаївну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

РУДЕНКА Дмитра Вікторовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СВИНОБІЙ Марію Володимирівну – бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СІМИРЯКІНУ Карину Олексіївну – срібну призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

СТАРОКОНЯ Володимира Руслановича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ТУРКОВА Володимира Володимировича – срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

УКРАЇНЦЯ Дмитра Вікторовича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ХОЗЯІНОВА Ігоря Володимировича – срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЯКУБОВСЬКОГО Ростислава Вадимовича – бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

 

За значний особистий внесок у розвиток дефлімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх у м.Софії:

 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

 

КРАСНОЩОКОВА Олександра Олександровича – тренера штатної збірної команди України з волейболу, особистого тренера чемпіонів Дефлімпійських ігор з волейболу Олега Антонюка, Леоніда Дейнеки, Сергія Дем’янчука, Ігоря Завірухи, Єгора Цимовського

 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

 

АНТОНОВА Дмитра Олексійовича – головного тренера штатної збірної команди України з боротьби, особистого тренера чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної та греко-римської Сергія Мінченка

ВАСИЛЬЄВА Василя Васильовича – головного тренера штатної збірної команди України з тенісу настільного, особистого тренера дворазової срібної та бронзової призерки Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Юлії Ходько, срібної призерки Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Лариси Старікової, срібної та бронзової призерки Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Марії Васильєвої

КАСІЦЬКОГО Леоніда Федоровича – головного тренера штатної збірної команди України з волейболу, особистого тренера чемпіонів Дефлімпійських ігор з волейболу Тетяни Етьєн, Крістіни Задорожньої, Юлії Касіцької, Ірини Мірошнікової, Марини Нікуліної, Христини Рідош, Юлії Топчієвої, Анжели Тураєвої, Ірини Юрченко, Ігоря Загороднього

КРАЙНЬОГО Олега Юрійовича – старшого тренера штатної збірної команди України з пляжного волейболу, особистого тренера чемпіонів та бронзових призерів Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу Олександра Полторацького, Сергія Тарасова, Аліни Загребелько, Катерини Поліщук

САНДУГЕЯ Василя Павловича – провідного тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

ТКАЧЕНКА Василя Володимировича – головного тренера штатної збірної команди України зі спортивного орієнтування, особистого тренера дворазової чемпіонки та срібної призерки Дефлімпійських ігор Яни Мельник, срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Руслана Ніколаєнка

ФАТЄЄВА Андрія Юрійовича – головного тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера чемпіонки та дворазової срібної призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Юлії Шаповал, срібної та бронзової призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Вікторії Ландіної

 

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

 

КУЛАКОВА Івана Петровича – генерального секретаря Спортивної федерації глухих України

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

 

ВАСИЛЕНКО Наталю Вікторівну – тренера штатної збірної команди України, особистого тренера бронзових призерів Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Римми Філімошкіної, Олександра Бережного

СВЕРЕДУ Вікторію Володимирівну – особистого тренера срібної та бронзової призерки Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Світлани Яценко

 

Нагородити орденом Данила Галицького

 

БОГОДИСТОГО Миколу Івановича – особистого тренера чемпіонки та бронзової призерки Дефлімпійських ігор з карате Інни Мажари, бронзових призерів Дефлімпійських ігор з карате Олександра Кальника, Максима Беленка

БОНДАРЕНКА Володимира Івановича – старшого тренера штатної збірної команди України зі спортивного орієнтування, особистого тренера дворазової чемпіонки та бронзової призерки Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Тетяни Біди, чемпіонки Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Ганни Федосєєвої, срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Дмитра Плахотніка та срібного і бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Олександра Санькіна

ВЕРЕЩАКУ Олександра Юрійовича – особистого тренера срібних призерів Дефлімпійських ігор з футболу Олександра Верещаки, Родіона Причини, Віктора Пустовіта, Володимира Роя, Ігоря Хозяінова

ГУНЬКА Дмитра Анатолійовича – тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання Дениса Бистревського, чемпіонки, багаторазової срібної та бронзової призерки Дефлімпійських ігор з плавання Ганни Литвиненко

КОЄВА Георгія Івановича – особистого тренера бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської Андрія Камбура

КУНИЦЮ Олександра Павловича – старшого тренера штатної збірної команди України з футболу, особистого тренера срібних призерів Дефлімпійських ігор з футболу Дмитра Басанського, Дмитра Пучкова, Володимира Староконя, Дмитра Українця

ЛАВРИКА Олега Анатолійовича – старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

МАНЬКА Володимира Володимировича – особистого тренера багаторазової срібної та дворазової бронзової призерки Дефлімпійських ігор з плавання Анни Товстої, дворазової срібної та багаторазової бронзової призерки Дефлімпійських ігор з плавання Ірини Терещенко

ОНИЩЕНКА Олександра Андрійовича – тренера-адміністратора штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

ОСТАПЕНКА Миколу Павловича – тренера штатної збірної команди України з волейболу, особистого тренера чемпіонок Дефлімпійських ігор з волейболу Олени Герій, Ірини Ковальчук, Олександри Терещук

ПАНКРАТОВА Олега Юрійовича – старшого тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіона та дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Андрія Зургалідзе

ПИРОЖЕНКА Олександра Вікторовича – особистого тренера бронзових призерів Дефлімпійських ігор з тхеквондо Олексія Білого, Влади Замотіної, срібного призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо Олексія Седова

ХАРЛАМОВА Віталія Володимировича – старшого тренера штатної збірної команди України з дзюдо, особистого тренера чемпіонки Дефлімпійських ігор з дзюдо Анни Шостак, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з дзюдо Володимира Маклакова

ЯКИМЧУКА Євгена Михайловича – особистого тренера дворазового чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Миколи Носенка

 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу» 

 

БАРАБОХУ Валерія Володимировича – старшого тренера штатної збірної команди України з тенісу настільного

БЄЛЯЄВУ Тетяну Іллівну – особистого тренера дворазової срібної призерки Дефлімпійських ігор з дзюдо Оксани Кравченко

ЗАВІНОВСЬКУ Віру Василівну – особистого тренера срібної призерки Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Карини Сімирякіної

ЗАКЛАДНОГО Миколу Григоровича – особистого тренера срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Геннадія Закладного

ЗУЄВУ Анастасію Юріївну – старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

КАЛІНІНУ Нонну Львівну – особистого тренера бронзової призерки Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Світлани Сандугей

КІРСАНОВУ-СТАРОНЬ Оксану Петрівну – тренера штатної збірної команди України з баскетболу (жінки), особистого тренера срібних призерок Дефлімпійських ігор з баскетболу Тетяни Кулінок, Олесі Літвін

КЛИМЕНКА В’ячеслава Петровича – особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської Андрія Ткаченка

КУЗЬМЕНКА Валентина Григоровича – масажиста дефлімпійської збірної команди України

КУЛАКОВА Миколу Петровича – тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики

ЛАЙЛА Андрія Анатолійовича – особистого тренера чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу Валерія Радченка

ЛИМАРЬ Аллу Данилівну – особистого тренера срібної призерки Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Наталії Санькіної

ПАСТУШЕНКА Олександра Васильовича – тренера з футболу дефлімпійської збірної команди України

ПЕТКОВА Георгія Сергійовича – особистого тренера бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної Ігоря Марченка

ПЛАТОНОВА Олександра Васильовича – особистого тренера чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Олександра Колодія

ПОНЬКУ Вячеслава Олександровича – особистого тренера чемпіона Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Олександра Кузьменка

САЄВСЬКОГО Олександра Петровича – тренера-масажиста штатної збірної команди України

СТЕЛЬМАХА Сергія Семеновича – особистого тренера срібної призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Наталі Єзловецької, бронзової призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Марії Свинобій

 

Присвоїти почесне звання

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

 

ГРИЦЮТІ Юрію Миколайовичу – старшому тренерові штатної збірної команди України з волейболу, особистому тренеру чемпіона Дефлімпійських ігор з волейболу Олександра Прохорчука

КАУРАЙНЕНУ Олександру Івановичу – директорові Київської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів

САДОЯНУ Григорію Карамовичу – старшому тренерові штатної збірної команди України з боротьби, особистому тренеру срібних призерів Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської Віталія Бутенка, Сергія Малишевського

СІГАЛОВУ Євгену Олександровичу – особистому тренерові дворазового срібного та дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Артема Карниша, бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Ростислава Якубовського

СТУСІКУ Юрію Омеляновичу – особистому тренерові чемпіона, срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Сергія Мазура, срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Олександра Дмитриєнка

ТОМЧЕНКО Аллі Вікторівні – головному тренерові штатної збірної команди України зі стрільби кульової, особистому тренеру срібної призерки Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Наталії Санькіної, бронзової призерки Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Світлани Сандугей

ЧЕРЕВКО Аллі Юріївні – директорові Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів паралімпійського резерву

ЩЕДРИВІЙ Людмилі Володимирівні – старшому тренерові штатної збірної команди України з баскетболу (жінки), особистому тренеру срібних призерок Дефлімпійських ігор з баскетболу Нелі Бражникової, Ірини Дубюк, Ольги Кальченко, Юлії Москалець, Аліни Савчук, Марти Сєдєльнікової, Аліни Терещенко.

 

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

 

3 грудня 2013 року

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


+ три = 10

Архив записей
Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Свежие комментарии

Уважаемые посетители убедительная просьба
– при использовании материалов обязательно ссылаться на сайт.
Так же буду очень благодарен за ваши отзывы. Спасибо!