Результаты Чемпионата Украины по плаванию среди спортсменов с дефектами слуха

Міністерство молоді та спорту України  Національний комітет спорту інвалідів України
Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів  “Інваспорт”
Комунальний заклад “Дніпропетровський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
Дніпропетровської обласної ради”
Чемпіонат України з плавання   серед спортсменів  з вадами слуху 

10 – 13 квітня 2013 р.                м.Дніпродзержинськ        басейн ” МіКомп” 50 м.

               Результати змагань

 

МісцеПрізвище, ім'яРік народженняОбластьРезультатВик. РозрядТренер(и)
1 день - 10 квітня
100 м на спині - жінки
1Ситнікова Валерія87Київ1.12.40мсКожух Н.
2Денисова Катерина96Одеська1.12.46мсВоробйова Л.
3Верниба Валерія96Київ1.13.25мсАвтономов Є.
4Міщенко Альона96Харьківська1.32.75ІІГрабавой О.
100 м на спині - чоловіки
1Натальчук Володимир80Миколаївська1.03.10мсІльїн М. Абрамов К.
2Дудник Максим93Київська1.04.84мсАвтономов Є.
3Гайдамака Олексій96Київ1.05.93кмсЛитвиненко Г.
4Даліннік Давід95Харківська1.06.33кмсПанкратов О.,Грабавой О.
5Гнатовський Денис97АР Крим1.41.23ІІРибкін О.
400 м компл.плав. - жінки
1Товста Анна91Кіровоградська5.12.76мсМанько В.
п/кІваненко Катерина92Харківська5.40.23кмсПанкратов О.
2Авраменко Катерина95Чернігівська5.45.36кмсГунько Д.
400 м компл.плав. - чоловіки
1Хейлик Дмитро94Харківська4.54.83мсПанкратов О.
2Якубовський Ростислав92Дніпропетровська4.55.81мсСігалов Є.
3Зіненко Іван98Київ5.34.54кмсЗіненко В.
4Суниця Максим97Рівненська5.45.19ІПалюх О.
100 м брас - жінки
1Терещенко Ірина93Кіровоградська1.17.88мсМанько В.
2Верещака Наталія89Дніпропетровська1.20.38мсСігалов Є.
3Чередніченко Ольга98Київська1.29.06кмсАвтономов Є.
п/кКасіцька Ангеліна96Київська1.33.42ІШульга Л.
4Фещук Діана98Кіровоградська1.37.33ІМанько В.
5Андросова Діана98Одеська1.38.15ІДемчук С.,Воробйова Л.
6Яроменко Ольга83Харківська1.39.10ІІГрабавой О.
п/кЗдоровенко Валерія94Донецька1.43.32ІІГордєєва Г.
7Панфілова Анастасія95Севастополь1.45.46ІІТурукало Н.
п/кПотараєва Марія96Севастополь1.48.76ІІТурукало Н.
8Жигуліна Катерина94АР Крим1.50.44ІІІРибкін О.
п/кЗязюля Віолетта99Київ1.50.81ІІІЛопата В.
9Яременко Аніта01Київ1.59.01ІІІАвтономов Є.
100 м брас - чоловіки
1Зургалідзе Андрій81Харківська1.09.10мсПанкратов О.
2Конкін Віктор94Миколаївська1.09.61мсІльїна Т.
3Іжаченко Філіпп96Полтавська-Харківська1.15.22кмсПанкратов О.,Горностаєва М.
4Лісіцин Павло93Київ1.17.91кмсАвтономов Є.
п/кШилюк Дмитро95Рівненська1.23.87ІПалюх О.
5Лозовик Олександр97Київ1.28.92ІІАвтономов Є.
6Ільченко Богдан95Миколаївська1.33.80ІІІльїн М.,Ільїна Т.
7Сірівченко Арсеній99Львівська1.40.19ІІІСальнікова О.
8Лузгін Іван96АР Крим1.56.05ІІюнРибкін О.
50 м в/стиль- жінки
1Литвиненко Ганна70Київ0.27.72мсГунько Д.
п/кСитнікова Валерія87Київ0.28.48мсКожух Н.
п/кТаймазова Софія94Київ0.28.68мсАвтономов Є.
2Давидова Кристина97Київ0.29.71мсАвтономов Є.
п/кПузинас Ольга97Дніпропетровська0.30.19мсСігалов І.
п/кРоманенко Наталія95Київ0.30.25мсАвтономов Є.
п/кВерниба Валерія96Київ0.30.72кмсАвтономов Є.
3Стаценко Катерина88Дніпропетровська0.30.85кмсСігалов І.
п/кМіщенко Альона96Харківська0.32.27кмсГрабавой О.
п/кСтаровойтова Олена97Дніпропетровська0.32.86ІСігалов Є.
4Тарасенко Дарья99Кіровоградська0.33.48ІМанько В.
5Зязюля Віолетта99Київ0.33.73ІЛопата В.
6Кравченко Катерина98Харківська0.34.36ІГрабавой О.
7Цегельник Єлізавета94Київ0.34.47І
8Шаврова Юлія95Миколаївська0.34.9ІІльїн М.,Ільїна Т.
9Здоровенко Валерія94Донецька0.36.00ІІГордєєва Г.
10Панфілова Анастасія95Севастополь0.36.38ІІТурукало Н.
11Лихопойт Єлизавета99Кіровоградська0.36.48ІІКузнецова Є.
п/кПотараєва Марія96Севастополь0.39.02ІІІТурукало Н.
п/кЯременко Аніта01Київ0.41.17ІІІАвтономов Є.
50 м в/стиль- чоловіки
1Бистревський Деніс87Чернігівська0.25.20мсГунько Д.
п/кНатальчук Володимир80Миколаївська0.25.35мсІльїн М.,Абрамов К.
п/кКарниш Артем92Дніпропетровська0.25.56мсСігалов Є.
2Висоцький Олексій87Київ0.25.62мсКожух Н.
п/кДудник Максим93Київська0.25.64мсАвтономов Є.
3Гайдамака Олексій96Київ0.25.72мсЛитвиненко Г.
п/кДаліннік Давід95Харківська0.26.46мсПанкратов О., Грабавой О.
4Малий Максим89Харківська0.26.67кмсПанкратов О.
п/кПодобед Михайло95Дніпропетровська0.27.26кмсСігалов Є
п/кЗаулічний Євген97Дніпропетровська0.28.57ІСігалов Є
п/кОдіноков Антон91Київська0.28.90ІАвтономов Є.
5Дятловський Віталій96Донецька0.29.59ІТур Г.
6Бакро Артур92Київська0.29.62ІАвтономов Є.
7Кусковальський Борис95Миколаївська0.30.71ІІІльін М,Ільїна Т.
8Бєльський Максим98Донецька0.30.88ІІТур Г.
9Рудишин Олександр94Харківська0.32.32ІІГрабавой О.
10Ільченко Богдан95Миколаївська0.33.38ІІІльїн М.,Ільїна Т.
11Сіротін Богдан99Київська0.33.59ІІАвтономов Є.
12Дубина Микола99Кіровоградська0.34.80ІІКузнецова О.
13Безощук Віктор94Миколаївська0.34.83ІІІльїн М.,Ільїна Т.
14Лузгін Іван96АР Крим0.36.92ІІІРибкін О.
15Сірівченко Арсеній99Львівська0.37.19ІІІСальнікова О.
16Кудінов Сергій95АР Крим0.37.78ІІІРибкін О.
17Гнатовський Денис97АР Крим0.37.94ІІІРибкін О
18Тимченко Артур93Харківськан/яГрабавой О.
4х200 м в/стиль- жінки
1Київ 19.35.13
Таймазова С. Романенко Н.
Давидова К. Ситнікова В.
2Дніпропетровська обл.9.57.87
Пузинас О. Старовойтова А.
Стаценко К. Верещака Н.
п/кКиїв 212.10.24
Верниба В. Яременко А.
Зязюля В. Цегельник Є.
3Харківська обл.12.34.26
Іваненко К. Кравченко К.
Яременко О. Міщенко А.
4х200 м в/стиль- чоловіки
1Дніпропетровська обл.8.46.02
Якубовський Р. Заулічний Є.
Карниш А. Подобед М.
2Харківська обл.8.58.24
Даліннік Д. Малий М.
Іжаченко Ф. Зургалідзе А.
3Київ9.08.72
Висоцький О. Зіненко І.
Лісіцин П. Гайдамака О.
4Київська обл.10.56.17
2 день - 11 квітня
200 м в/стиль- жінки
п/кТовста Анна91Кіровоградська2.13.65мсМаньков В.
1Таймазова Софія94Київ2.15.58мсАвтономов Є.
п/кТерещенко Ірина93Кіровоградська2.17.76мсМанько В.
п/кСитнікова Валерія87Київ2.20.10мсКожух Н.
2Давидова Кристина97Київ2.20.40мсАнтонов П.
3Романенко Наталія95Київ2.23.08кмсАвтономов Є.
п/кВерещака Наталія89Дніпропетровська2.23.12кмсСігалов Є.
п/кПузинас Ольга97Дніпропетровська2.24.74кмсСігалов Є.
п/кСтаценко Катерина88Дніпропетровська2.27.25кмсСігалов Є.
4Тарасенко Дарья99Кіровоградська2.47.15ІМанько В.
п/кПанфілова Анастасія95Севастополь3.16.71ІІІТурукало Н.
5Цегельник Єлізавета94Київн/я
6Литвиненко Ганна70Київн/яГунько Д.
200 м в/стиль- чоловіки
1Карниш Артем92Дніпропетровська1.59.75мсСігалов Є.
2Висоцький Олексій87Київ1.59.90мсКожух Н.
3Бистревський Деніс87Чернігівська2.01.13мсГунько Д.
п/кНатальчук Володимир80Миколаївська2.05.01мсІльїн І. Абрамов К.
п/кЯкубовський Ростислав92Дніпропетровська2.05.89мсСігалов Є.
п/кГайдамака Олексій96Київ2.08.76кмсЛитвиненко Г.
п/кДудник Максим93Київська2.10.28кмсАвтономов Є.
4Подобед Михайло95Дніпропетровська2.13.76кмсСігалов Є.
п/кЗаулічний Євген97Дніпропетровська2.20.02ІСігалов Є.
п/кСірівченко Арсеній99Львівська3.22.50ІІСальникова О.
200 м компл.плав. - жінки
1Іваненко Катерина92Харківська2.40.23кмсПанкратов О.
2Авраменко Катерина95Чернігівська2.42.96кмсГунько Д.
3Потараєва Марія96Севастополь3.49.20ІІІТурукало Н.
200 м компл.плав. - чоловіки
1Зургалідзе Андрій81Харківська2.17.80мсПанкратов О.
2Хейлик Дмитро94Харківська2.19.45мсПанкратов О.
п/кКонкін Віктор94Миколаївська2.30.89кмсІльїна Т.
п/кЗіненко Іван98Київ2.35.64кмсЗіненко В.
п/кІжаченко Філіпп96Полтавська-Харківська2.36.82кмсПанкратов О. Горностаєва М.
3Лісіцин Павло93Київ2.37.99ІАвтономов Є.
4Суниця Максим97Рівненська2.43.93ІПалюх О.
5Лозовик Олександр97Київ2.59.22ІІАвтономов Є.
п/кДубина Микола99Кіровоградська3.13.23ІІІКузнецова О.
50 м н/спині- жінки
1Ситнікова Валерія87Київ0.34.09кмсКожух Н.
2Денисова Катерина96Одеська0.34.15кмсВоробйова Л.
3Верниба Валерія96Київ0.35.03кмсАвтономов Є.
п/кЗязюля Віолетта99Київ0.40.49ІЛопата В.
4Міщенко Альона96Харківська0.41.38ІІГрабавой О.
5Лихопойт Єлизавета99Кіровоградська0.46.10ІІІКузнецова О.
50 м н/спині- чоловіки
1Дудник Максим93Київська0.29.83мсАвтономов Є.
2Даліннік Давід95Харківська0.30.63мсПанкратов О., Грабавой О.
3Гайдамака Олексій96Київ0.30.97мсЛитвиненко Г.
4Бєльський Максим98Донецька0.39.26ІІТур Г.
5Кусковальський Борис95Миколаївська0.39.61ІІІльїн М. Ільїна Т.
п/кІльченко Богдан95Миколаївська0.40.53ІІІІльїн М. Ільїна Т.
6Сіротін Богдан99Київська0.42.91ІІІАвтономов Є.
7Безощук Віктор94Миколаївська0.43.41ІІІІльїн М. Ільїна Т.
8Гнатовський Денис97АР Крим0.44.61ІІІРибкін О.
50 м бат.- жінки
п/кТовста Анна91Кіровоградська0.31.05мсМанько В.
п/кІваненко Катерина92Харківська0.32.25мсПанкратов О.
1Верещака Наталія89Дніпропетровська0.32.26мсСігалов Є.
п/кЧередніченко Ольга98Київська0.33.55кмсАвтономов Є.
п/кДавидова Кристина97Київ0.33.61кмсАвтономов Є.
2Касіцька Ангеліна96Київська0.34.64кмсШульга Л.
3Стаценко Катерина88Дніпропетровська0.34.98кмсСігалов Є.
4Старовойтова Олена97Дніпропетровська0.37.52ІСігалов Є.
6Цегельник Єлізавета94Київ0.37.93І
п/кФещук Діана98Кіровоградська0.38.62ІМанько В.
7Здоровенко Валерія94Донецька0.39.66ІІГордєєва Г.
п/кШаврова Юлія95Миколаївська0.43.40ІІІльїн М. Ільїна Т.
п/кАндросова Діана98Одеська0.43.71ІІДемчук С., Воробйова
9Жигуліна Катерина94АР Крим0.43.90ІІРибкін О.
50 м бат.- чоловіки
1Натальчук Володимир80Миколаївська0.27.10мсІльїн М. Абрамов К.
п/кЯкубовський Ростислав92Дніпропетровська0.27.11мсСігалов Є.
п/кБистревський Деніс87Чернігівська0.27.41мсГунько Д.
2Малий Максим89Харківська0.28.02мсПанкратов О.
п/кДудник Максим93Київська0.28.48мсАвтономов Є.
п/кКарниш Артем92Дніпропетровська0.29.33кмсСігалов Є.
3Дятловський Віталій96Донецька0.31.23кмсТур Г.
4Одіноков Антон91Київська0.31.28кмсАвтономов Є.
5Шилюк Дмитро97Рівненська0.32.70ІПалюх О.
6Бакро Артур92Київська0.33.15ІАвтономов Є.
п/кКусковальський Борис95Миколаївська0.41.29ІІІІльїн М. Ільїна Т.
4х100 м в/стиль- жінки
1Київ 14.38.57
Романенко Н. Таймазова С.
Давидова К. Ситнікова В.
2Харківська обл.5.20.24
Міщенко А. Яременко О.
Кравченко К. Іваненко К.
п/кКиїв 25.25.14
Верниба В. Яременко А.
Зязюля В. Цегельник Є.
4х100 м в/стиль- чоловіки
1Харківська обл.3.51.94
Даліннік Д. Хейлик Д.
Малий М. Зургалідзе А.
2Дніпропетровська обл.3.57.55
Заулічний Є. Подобед М.
Карниш А. Якубовський Р.
3Київ4.01.67
Гайдамака О. Лісіцин П.
Зіненко І. Висоцький О.
4Київська обл.4.13.50
п/кАР Крим5.40.89
3 день - 12 квітня
100 м бат.- жінки
1Іваненко Катерина92Харківська1.10.71мсПанкратов О.
2Касіцька Ангеліна96Київська1.20.58ІШульга Л.
3Старовойтова Олена97Дніпропетровська1.25.61ІСігалов Є.
4Цегельник Єлізавета94Київ1.30.42ІІ
100 м бат.- чоловіки
1Якубовський Ростислав92Дніпропетровська0.58.87мсСігалов Є.
п/кХейлик Дмитро94Харківська1.00.82мсПанкратов О.
2Натальчук Володимир80Миколаївська1.01.37мсІльїн М. Абрамов К.
3Малий Максим89Харківська1.04.47кмсПанкратов О.
п/кДятловський Віталій96Донецька1.11.82ІТур Г.
4Одіноков Антон91Київська1.13.92ІАвтономов Є.
400 м в/стиль- жінки
1Товста Анна91Кіровоградська4.42.76мсМанько В.
2Таймазова Софія94Київ4.52.56мсАвтономов Є.
п/кАвраменко Катерина95Чернігівська5.01.13мсГунько Д.
3Пузинас Ольга97Дніпропетровська5.03.00мсСігалов Є.
п/кРоманенко Наталія95Київ5.09.35кмсАвтономов Є.
п/кСтаценко Катерина88Дніпропетровська5.10.22кмсСігалов Є.
п/кФещук Діана98Кіровоградська5.53.22ІМанько В.
4Потараєва Марія96Севастополь6.50.28ІІТурукало Н.
400 м в/стиль- чоловіки
1Карниш Артем92Дніпропетровська4.17.31мсСігалов Є.
2Подобед Михайло95Дніпропетровська4.48.65кмсСігалов Є.
3Зіненко Іван98Київ4.49.32кмсЗіненко В.
4Суниця Максим97Рівненська5.02.06ІПалюх О.
5Заулічний Євген97Дніпропетровська5.05.17ІСігалов Є.
п/кБєльський Максим98Донецька5.58.56ІІТур Г.
6Рудишин Олександр94Харківська6.31.32ІІІГрабавой О.
200 м н/спині- жінки
1Денисова Катерина96Одеська2.35.39мсВоробйова Л.
2Верниба Валерія96Київ2.36.39мсАвтономов Є.
3Ситнікова Валерія87Київ2.39.38кмсКожух Н.
200 м н/спині- чоловіки
1Дудник Максим93Київська2.24.88кмсАвтономов Є.
2Даліннік Давід95Харківська2.26.28кмсПанкратов О., Грабавой О.
3Шилюк Дмитро97Рівненська2.51.28ІІПалюх О.
50 м брас- жінки
1Терещенко Ірина93Кіровоградська0.36.37мсМанько В.
п/кВерещака Наталія89Дніпропетровська0.36.97мсСігалов Є.
2Чередніченко Ольга98Київська0.40.48кмсАвтономов Є.
3Андросова Діана98Одеська0.44.28ІДемчук С., Воробйова
4Панфілова Анастасія95Севастополь0.44.46ІТурукало Н.
5Яроменко Ольга83Харківська0.44.59ІГрабавой О.
6Кравченко Катерина98Харківська0.46.58ІІГрабавой О.
п/кЗдоровенко Валерія94Донецька0.46.70ІІГордєєва Г.
7Фещук Діана98Кіровоградська0.46.70ІІМанько В.
8Зязюля Віолетта99Київ0.47.94ІІЛопата В.
9Потараєва Марія96Севастополь0.49.06ІІТурукало Н.
10Жигуліна Катерина94АР Крим0.51.16ІІІРибкін О.
11Яременко Аніта01Київ0.52.56ІІІАвтономов Є.
12Шаврова Юлія95МиколаївськаDSQІльїн М. Ільїна Т.
50 м брас- чоловіки
1Зургалідзе Андрій81Харківська0.31.20мсПанкратов О.
2Конкін Віктор94Миколаївська0.31.46мсІльїна Т.
3Іжаченко Філіпп96Полтавська-Харківська0.33.27кмсПанкратов О. Горностаєва М.
4Лісіцин Павло93Київ0.34.49кмсАвтономов Є.
5Лозовик Олександр97Київ0.37.90ІАвтономов Є.
6Бакро Артур92Київська0.41.00ІІАвтономов Є.
7Ільченко Богдан95Миколаївська0.41.19ІІІльїн М. Ільїна Т.
8Рудишин Олександр94Харківська0.43.26ІІІГрабавой О.
9Сірівченко Арсеній99Львівська0.44.26ІІІСальникова О.
10Дубина Микола99Кіровоградська0.46.66ІІІКузнецова О.
11Лузгін Іван96АР Крим0.49.59ІюнРибкін О.
4х100 м комбінована- жінки
1Київ 15.04.89
Верниба В. Таймазова С.
Романенко Н. Ситнікова В.
2Дніпропетровська обл.5.20.18
Старовойтова А. Верещака Н.
Стаценко К. Пузинас О.
3Харківська обл.5.56.92
Міщенко А. Яременко О.
Іваненко К. Кравченко К.
п/кКиїв 26.12.97
4х100 м комбінована- чоловіки
1Харківська обл.4.27.93
Даліннік Д. Іжаченко Ф.
Малий М. Зургалідзе А.
2Київ4.44.02
Гайдамака О. Лісіцин П.
Висоцький О. Зіненко І.
4 день - 13 квітня
200 м брас- жінки
1Терещенко Ірина91Кіровоградська2.53.21кмсМанько В.
2Верещака Наталія89Дніпропетровська2.54.54кмсСігалов Є.
3Чередніченко Ольга98Київська3.16.70кмсАвтономов Є.
4Фещук Діана98Кіровоградська3.29.81ІМанько В.
5Андросова Діана98Одеська3.34.76ІДемчук С., Воробйова
6Яроменко Ольга83Харківська3.41.94ІІГрабавой О.
п/кПанфілова Анастасія95Севастополь4.01.61ІІТурукало Н.
7Яременко Аніта01КиївDNSАвтономов Є.
200 м брас- чоловіки
п/кЗургалідзе Андрій81Харківська2.28.02мсПанкратов О.
1Хейлик Дмитро94Харківська2.33.61мсПанкратов О.
2Конкін Віктор94Миколаївська2.42.88кмсІльїна Т.
3Іжаченко Філіпп96Полтавська-Харківська2.49.05кмсПанкратов О. Горностаєва М.
п/кСуниця Максим97Рівненська2.50.26кмсПалюх О.
4Лісіцин Павло93Київ2.58.21ІАвтономов Є.
5Шилюк Дмитро97Рівненська3.05.27ІПалюх О.
100 м в/стиль- жінки
1Литвиненко Ганна70Київ1.00.47мсГунько Д.
2Таймазова Софія94Київ1.02.09мсАвтономов Є.
п/кТовста Анна91Кіровоградська1.02.49мсМанько В.
п/кСитнікова Валерія87Київ1.02.72мсКожух Н.
п/кТерещенко Ірина93Кіровоградська1.04.18мсМанько В.
3Романенко Наталія95Київ1.04.44мсАвтономов Є.
4Давидова Кристина97Київ1.05.73мсАвтономов Є.
5Пузинас Ольга97Дніпропетровська1.05.78мсСігалов Є.
п/кДенисова Катерина96Одеська1.06.43кмсВоробйова Л.
п/кВерниба Валерія96Київ1.06.85кмсАвтономов Є.
6Стаценко Катерина88Дніпропетровська1.06.89кмсСігалов Є.
п/кВерещака Наталія89Дніпропетровська1.08.03кмсСігалов Є.
7Старовойтова Олена97Дніпропетровська1.12.73ІСігалов Є.
8Цегельник Єлізавета94Київ1.13.94І
9Тарасенко Дарья99Кіровоградська1.15.31ІМанько В.
10Здоровенко Валерія94Донецька1.16.80ІГордєєва Г.
11Шаврова Юлія95Миколаївська1.20.18ІІІльїн М. Ільїна Т.
12Кравченко Катерина98Харківська1.23.65ІІГрабавой О.
13Лихопойт Єлизавета99Кіровоградська1.24.43ІІКузнецова О.
14Зязюля Віолетта99КиївDNSЛопата В.
15Міщенко Альона96ХарківськаDNSГрабавой О.
100 м в/стиль- чоловіки
п/кКарниш Артем92Дніпропетровська0.54.99мсСігалов Є.
1Висоцький Олексій87Київ0.55.28мсКожух Н.
2Бистревський Деніс87Чернігівська0.55.53мсГунько Д.
п/кНатальчук Володимир80Миколаївська0.55.58мсІльїн М. Абрамов К.
п/кГайдамака Олексій96Київ0.56.98мсЛитвиненко Г.
п/кДудник Максим93Київська0.57.00мсАвтономов Є.
п/кДаліннік Давід95Харківська0.58.32кмсПанкратов О. Грабавой Є.
п/кМалий Максим89Харківська0.58.72кмсПанкратов О.
п/кПодобед Михайло95Дніпропетровська1.00.21кмсСігалов Є.
п/кЗаулічний Євген97Дніпропетровська1.02.66ІСігалов Є.
3Одіноков Антон91Київська1.05.39ІІАвтономов Є.
4Бєльський Максим98Донецька1.10.84ІІТур Г.
п/кІльченко Богдан95Миколаївська1.11.04ІІІльїн М. Ільїна Т.
5Кусковальський Борис95Миколаївська1.11.46ІІІльїн М. Ільїна Т.
6Рудишин Олександр94Харківська1.15.69ІІГрабавой О.
7Сіротін Богдан99Київська1.18.02ІІАвтономов Є.
8Дубина Микола99Кіровоградська1.18.74ІІІКузнецова О.
9Безощук Віктор94Миколаївська1.20.02ІІІІльїн М. Ільїна Т.
п/кСірівченко Арсеній99Львівська1.25.48ІІІСальникова О.
10Кудінов Сергій95АР Крим1.25.80ІІІРибкін О.
п/кБакро Артур92КиївськаDNSАвтономов Є.
200 м бат.- жінки
1Товста Анна91Кіровоградська2.31.82мсМанько В.
2Іваненко Катерина92Харківська2.50.59кмсПанкратов О.
3Касіцька Ангеліна96Київська3.12.12ІШульга Л.
200 м бат.- чоловіки
1Якубовський Ростислав92Дніпропетровська2.17.13мсСігалов Є.
2Дятловський Віталій96Донецька2.51.72ІІТур Г.
800 м в/стиль- жінки
п/кТовста Анна91Кіровоградська9.51.48мсМанько В.
1Авраменко Катерина95Чернігівська10.20.13мсГунько Д.
2Пузинас Ольга97Дніпропетровська10.39.58кмсСігалов Є.
п/кВерниба Валерія96Київ10.52.36кмсАвтономов Є.
3Романенко Наталія95Київ11.02.54кмсАвтономов Є.
1500 м в/стиль- чоловіки
1Карниш Артем92Дніпропетровська17.50.62мсСігалов Є.
п/кДудник Максим93Київська18.33.52кмсАвтономов Є.
2Подобед Михайло95Дніпропетровська18.52.34кмсСігалов Є.
3Зіненко Іван98Київ19.53.20кмсЗіненко В.
4Заулічний Євген97Дніпропетровська20.40.02ІСігалов Є.
Головний суддя, суддя національної категорії Г.І. Єрмакова
Головний секретар Т.А. Базилюк

Міністерство молоді та спорту України
Національний комітет спорту інвалідів України
Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів  “Інваспорт”
Комунальний заклад “Дніпропетровський регіональний центр
з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Дніпропетровської обласної ради”
Чемпіонат України з плавання 
серед спортсменів  з вадами слуху
10 – 13 квітня 2013 р. м.Дніпродзержинськ
басейн ” МіКомп” 50 м.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


− 7 = два

Архив записей
Июль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Свежие комментарии

Уважаемые посетители убедительная просьба
– при использовании материалов обязательно ссылаться на сайт.
Так же буду очень благодарен за ваши отзывы. Спасибо!