Колеги, друзі,

враховуючи ситуацію, яка склалася на Сході України,  де проходять бойові дії, багато людей змушені залишити свої домівки і виїхати, в надії зберегти своє життя та життя своїх рідних. У особливо складній ситуації опинилися громадяни з інвалідністю, оскільки без сторонньої допомоги багато з них не в змозі покинути місця проживання. Але складнощі пов’язані не тільки з їх переїздом з місць, де проходять бойові дії, а й з іншими чисельними проблемами вже на безпечній території України: організація архітектурно доступних місць проживання, доступного транспорту для перевезення, повноцінного харчування, лікування, побутового облаштування, а також забезпечення соціальної, юридичної,  психологічної та іншої допомоги.

За час проведення АТО біля 5 тисяч осіб з інвалідністю (з 320 тисяч, що мешкають у Донецькій та Луганській областях), виїхали на безпечну територію України, зокрема  біля 850 осіб з інвалідністю та членів їх родин переїхали до м. Одеса та Одеської області.

Саме з метою надання допомоги вимушеним переселенцям з інвалідністю у вирішенні вищезазначених  питань Національна Асамблея інвалідів України спільно з Європейською Асоціацією з прав інвалідів започаткувала благодійну програму «Рятуймо разом!» http://sos.naiu.org.ua/

Підтримайте соціальну ініціативу громадських організацій інвалідів та надайте посильну допомогу людям з інвалідністю, вимушеним переселенцям із зони АТО. Кожне фінансове та гуманітарне надходження обов’язково контролюється та є дієвою допомогою тим, хто цього найбільше потребує.

 

Фінансова благодійна допомога:

Для перерахування коштів використовуйте наступні дані:

одержувач платежу: ВГО НАІУ; код ЄДРПОУ/ДРФО: 26114037;

банк одержувача: ПАТ КБ «ПриватБанк», м. Київ (Україна);

номер рахунку: 26007052624054, валюта UAH (Українська гривня);

код банку (МФО): 320649;

призначення платежу: Благодійний внесок на Програму «Рятуймо разом!»

Необхідна гуманітарна допомога: медикаменти; продукти харчування; засоби гігієни; одяг, взуття, побутові та кухонні речі, інше.

 

 

 

 

 

Ми сподіваємось на розуміння та підтримку! 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


семь − 6 =

Архив записей
Октябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Свежие комментарии

Уважаемые посетители убедительная просьба
– при использовании материалов обязательно ссылаться на сайт.
Так же буду очень благодарен за ваши отзывы. Спасибо!